top of page

Stüdyolar

OFF-TUBE KAYIT STD

6x Off-Tube Kayıt Stüdyosu

Akustik ve izolasyon uygulamalarının en yüksek kalite standartlarına göre tamamlandığı Off-Tube kayıt stüdyolarımız, kusursuz ses kaydı alabilmek adına özel olarak tasarlandı.

Music Equipment
Music Recording

2.0 Stereo Mix Odası ve 5.1 Mix Odası

Ses kayıtlarının düzenlenmesi ve yayına hazır hale getirilmesi gibi işlemleri uygulamak için kullandığımız süitlerimiz, dünya standartlarında ve yüksek kalitede ekipmanlarla tasarlanmıştır. Kayıtlarını tamamladığınız eserlerinizin dijital ortamda, profesyonelce düzenlenmiş bir akustiğe sahip süitlerimizde ve tecrübemizle mixlenmesi, şüphesiz projenizin kalitesini bir üst seviyeye taşıyacaktır. 2.0 Stereo ve 5.1 Surround sisteme uygun mixaj hizmeti sunduğumuz bu süitlerde; TV, Online, Vizyon Filmi, Sesli Kitap ve E-Learning gibi akla gelebilecek her yayın platformuna uygun teslimat yapabilmekteyiz.

STEREO MIX STD

Kalite Kontrol

Bize gönderdiğiniz her içerik, size teslim edilmeden önce kalite kontrolümüzden geçer; vizyonunuza ve şartnamelerinize uygunluğu denetlenir. Tamamlanmış çalışmalarınız, profesyonel ekibimiz tarafından düzenlenmiş kontrol odamızda hassas bir yaklaşımla sonlandırılır.

Recording
KALİTE KONTROL

DOLBY Atmos 7.1

DOLBY'nin ölçümlerini yaptığı ve 7.1 ses çıktısı alma kabiliyeti olan mix stüdyomuz hizmete açıldı!

DOLBY ATMOS
bottom of page