Stüdyolar

 

6x Off-Tube Kayıt Stüdyosu

Akustik ve izolasyon uygulamalarının en yüksek kalite standartlarına göre tamamlandığı Off-Tube kayıt stüdyolarımız, kusursuz ses kaydı alabilmek adına özel olarak tasarlandı.

Music Equipment
Music Recording

2.0 Stereo Mix Odası ve 5.1 Mix Odası

Ses kayıtlarının düzenlenmesi ve yayına hazır hale getirilmesi gibi işlemleri uygulamak için kullandığımız süitlerimiz, dünya standartlarında ve yüksek kalitede ekipmanlarla tasarlanmıştır. Kayıtlarını tamamladığınız eserlerinizin dijital ortamda, profesyonelce düzenlenmiş bir akustiğe sahip süitlerimizde ve tecrübemizle mixlenmesi, şüphesiz projenizin kalitesini bir üst seviyeye taşıyacaktır. 2.0 Stereo ve 5.1 Surround sisteme uygun mixaj hizmeti sunduğumuz bu süitlerde; TV, Online, Vizyon Filmi, Sesli Kitap ve E-Learning gibi akla gelebilecek her yayın platformuna uygun teslimat yapabilmekteyiz.

 

Kalite Kontrol

Bize gönderdiğiniz her içerik, size teslim edilmeden önce kalite kontrolümüzden geçer; vizyonunuza ve şartnamelerinize uygunluğu denetlenir. Tamamlanmış çalışmalarınız, profesyonel ekibimiz tarafından düzenlenmiş kontrol odamızda hassas bir yaklaşımla sonlandırılır.

Recording
 
Music Production

Foley + Müzik Kayıt Stüdyosu

Sinema filmleri, televizyon dizileri, radyo programları, sesli kitaplar ve diğer ihtiyaçlarınız için, stüdyo ortamında, üstün kalitede ses üretimi gerçekleştirmekteyiz. Canlı olarak kaydettiğimiz bu sesler sayesinde seyredilen içeriğin gerçekçiliği önemli ölçüde arttırılıyor ve post prodüksiyon aşamasında görüntü üzerine ekleniyor.