top of page

Hizmetlerimiz

Dublaj + Seslendirme

250’den fazla profesyonel seslendirme sanatçısından oluşan dinamik kadromuz ile Türkçe, Arapça ve İngilizce dublaj ve seslendirme yapmaktayız.

Altyazı

80 kişilik uzman çevirmen kadromuz sayesinde, 35’ten fazla dilden Türkçe ’ye çeviri yapmaktayız. Modern dünyanın en çok tüketilen görsel içerikleri olan diziler ve filmler için hazırladığımız alt yazıların yanı sıra, gerekli her platforma uygun altyazı hizmetini ayrıca sizlere sunmaktayız. Her yıl yaklaşık 2000 saatin üzerinde, yüksek kaliteye sahip altyazı çevirileri ve uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. 

Müzik

Ses ve müzik prodüksiyonu konusundaki ihtiyaçlarınıza yönelik her türlü hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile fark yaratan projelere imza atarken, en son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ve üst düzey stüdyolarımız sayesinde kusursuz hizmet garantisi vermekteyiz. Portföyümüzde yer alan müzik prodüksiyonu, enstrüman ve vokal kaydı, mixing, mastering, oyun müzikleri & ses efektleri, dizi & film müzikleri, animasyon müzik & ses efektleri, jingle ve reklam müzikleri gibi aklınıza gelebilecek çeşitli işitsel uygulamaları sizlere sunmaktayız.

Foley + Ses Dizaynı

İçeriğinizin daha etkili olması adına sunduğumuz foley ve ses dizaynı hizmetleri ile film, video ve diğer medya ihtiyaçlarınız için ses üretimi gerçekleştirmekteyiz.

 

3 mikrofon kullanarak, canlı bir biçimde, stüdyo ortamında yeniden ürettiğimiz ses efektleri sayesinde içeriklerinizin gerçekçiliğini bir üst seviyeye taşıyarak, izleyicinin içeriğe olan fokusunu arttırıyoruz.

Podcast

En yüksek kalite standartlarında podcast üretiyor ve üretmenize destek oluyoruz.

E-Learning

Eğitim içeriklerinize ses veriyoruz. Profesyonel kadromuz sayesinde içeriklerinizin doğru tonda aktarılmasını sağlıyoruz.

DUBLAJ ALTYAZI
MÜZİK FOLEY
Microphone Close-Up
bottom of page