top of page
Ara
  • Doğacan Demirbaş

ZOO-ARES Ortaklığı Hakkında

20 yılı aşkın süredir, sürekli gelişen, dönüşen medya sektöründe her zaman ileriye yönelik planlar yapan, uygulayan, özünde insana ve doğru iletişime inanan şirket kültürümüzü korurken inovatif düşünen ve dijital çağa hızla adapte olan güçlü bir yapı oluşturduk. ZOO Dijital ile 5 yıl önce başlayan iş birliğimiz her iki şirketin uluslararası alanda daha ileri gitme hedefi doğrultusunda paylaştığı bilgi, beceri, iletişim ve bilişim ağını çok daha etkili seviyelere taşımak üzere ortaklık kurduğumuzu duyurmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyorum.


Uluslararası içeriklerin yerelleştirilmesinin yanı sıra, Türk içerik üreticilerinin ve yayıncılarının içerik yönetimi, birden fazla dilde yerelleştirme ve proje yönetimi gibi iş süreçlerini ZOO Türkiye çatısı altında, çok daha verimli bir şekilde yönetmeye devam edeceğiz.


Vizyonları ve işlerine tutkuyla bağlı disiplinli çalışmalarıyla, ekip olma ruhunu her daim hisseden ve hissettiren başta Emre, Mücahit ve bu yolda bizimle yürüyen her alandaki çalışma arkadaşlarıma tek tek teşekkür ederim.


Ender Albayrak

Başkan, ARES Media

Commenti


bottom of page